Airsoft Presov

Tak sme začali :-)

Zdravím všetkých priaznivcov tejto adrenalínovej hry. V Prešove vznikla nová požičovňa airsoftových zbrani z názvom AIRSOFTFORCE.

Momentálne máme k dispozícii 13 zbraní v rôznych prevedenich (vzoroch).

Zapožičiavame taktiež taktické kolenačky, kukly, masky a postupne dokupujeme ďalšie pomocky aby sme Vám túto zábavku čo najviac spríjemnili.

Prvá oficiálna akcia je už za nami. Stretli sa prvý ľudia ktorý veľa o airsofte nevedi ale túžba zažiť adrenalín na vlastnek koži bola väčšia ako strach z nepoznaného.

V podstate sme otestovali pri tejto akcii naše nové zbrane, muníciu a ostatný doplnkový sortiment požičovňe AIRSOFTFORCE.

Pre stálych zákazníkov pripravujeme zaujímavé vernostné karty, ktoré budú držiteľa oprávňovať využívať rôzne zľavy.

Táto stránka Vám bude k dispozícii ako aj mailová adresa airsoftforce@centrum.sk, z každej akcie sa budeme snažiť vytvoriť nejaký článoček aj s fotodokumentáciou.

Verím že so službami airsoftovej požičovňe AIRSOFTFORCE budete spokojný a že sa náš pomaly sa rozrastajúci kolektív klientov bude len a len zväčšovať.Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 82 bytes) in /var/www/virtual/sakal.sk/airsoftforce/htdocs/wp-settings.php on line 307