Kokošovce 02/2010

Zdravím všetkých priaznivcov airsoftu.
AIRSOFTFORCE na svojom ihrisku vyhlásila ďalšiu akciu na ktorú Vás srdečne pozývame.
Prihlásiť sa môžte cez internet na nižšie uvedenom linku alebo telefonicky, kde je možné si rezervovať aj zapožičanie zbraní a doplnkov.
Tešíme sa na Vás.
Za AIRSOFTFORCE
Dano
link: http://www.airsoftmania.sk/akcia_info.php?id=1143

Nová akcia

Ahojte AIRSOFTFORCE na svojom ihrisku opäť vyhlásila akciu, na ktorú Vás pozývame. Akcia sa uskutoční 24.05.2009 o 11.00. Záujemci o zapožičanie zbraní registrujte sa na airsoftmanii na nižšie uvedenom linku alebo na telefonických číslach AIRSOFTFORCE.
Za AIRSOFTFORCE
Dano
link na prihlásenie:  http://www.airsoftmania.sk/akcia_info.php?id=1035

Vynovené ihrisko

Ahojte. Chcem všetkým priaznivcom a ľudom, ktorí chodia na naše akcie do Kokošovciec oznámiť, že sme na naše ihrisko doviezli ďalšie nemalé množstvo pneu, ktoré budeme v sobotu poobede rozmiestňovať po ploche ihriska. Kto by mal záujem prísť a prispieť svojím nápadom a pomocnou rukou je vítaný. Zraz je o 16.00 na ihrisku v Kokošovciach.
Za AIRSOFTFORCE
Dano

Fotky z Akcie

Ahojte, neskôr ale predsa. Nižšie je uvedený link na fotky z poslednej akcie.
Zároveň Vám oznamujeme, že v nedeľu 29.3.2009 o 11.00 budeme opäť na našom ihrisku v Kokošovciach trošku preťahovať svalstvo. Záujemci o zapožičanie zbraní sa môžu prihlásiť na AIRSOFTMANII alebo na našich tel. číslach.
Fotky link:  http://picasaweb.google.com/stankabol
Link na akciu 29.3.2009: http://www.airsoftmania.sk/akcia_info.php?id=1014
Za Airsoftforce:
Dano [...]

PF 2009

Ahojte, všetkým našim terajším aj budúcim klientom prajeme šťastný nový rok, veľa zdravia, šťastia, pohody, penazí a BB-čiek a nech Vám zbrane slúžia.
Za ARSOFTFORCE:
Dano a Oto.

AKCIA: “najsamlepšejší strelec”

Ahojte, keďže všetci sme už z prichádzajúcich vianoc viacmenej HAPPY tak aj my sme si pripravili pre Vás nejaké prekvapenie. Každý kto sa zúčastní Kokošovskej guľášovky 7.12.2008 bude mať možnosť zapojiť sa do streľby na terč, pričom najsamlepšejší strelec bude odmenený. Ten najsamlepšejší získa NEW kolenačky od AIRSOFTFORCE.
Za AIRSOFTFORCE
Dano

Kokošovská mela “5″

Ahojte. Posledná akcia Kokošovská mela “4″ dopadla výborne a tak nečudo že tu už máme prípravu na Kokošovskú melu “5″. Tá sa uskutoční na našom ihrisku v Kokošovciach pri Prešove. Akcia je vyhlásená na 9.11.2008 o 11.00. AIRSOFTFORE sa samozrejme postará o občerstvenie a nejaký ten čajík keďže sa nám vonku už ochladilo. Záujemci o zapožičanie [...]

DNES

Zdravím všetkých airsoftpositívnych ľudí. Dnes t.j. 13.09.2008 sa na našom ihrisku uskutoční teambuildig jednej spoločnosti. Keďže chlapci a dievčatá sa chcú vystrieľať do nekonečna kludne privítajú aj “cezpoľných” spolubojovníkov. Takže keď sa dnes nudíte, tak Vás očakávame na našom ihrisku v Kokošovciach. Začíname o 13.00.
Za airsoftforce
Dano

Nové zbrane

AIRSOFTFORCE od včerajška rozšírila svoju “zbierku” zbraní o ďalšie 2 kusy. Pre zmenu sme dozbrojili MP5. Takže AIRSOFTFORCE ako najväčšia požičovňa airsoftových zbraní v prešovskom kraji má pre svojich klientov už 17 zbraní k dispozícii na zapožičanie.  
ps: nezabudnite že v sobotu 02.08.2008 je akcia na našom ihrisku v Kokošovciach, “kokošovská mela reload” a nejaké zbrane [...]