Nová sezóna začala

Zdravím všetkých priaznivcov airsoftu.
Počasie sa nám pomaly dostáva “do normálu” a myslím si že nastal čas prevetrať vaše zbrane. AIRSOFTFORCE si pre svojich doterajších aj budúcich klientov pripravila v roku 2011 opäť nejaké akcie na našom ihrisku ako aj novinky o cenách o ktorých Vás budeme už dúfam pravidelne informovať na tejto stránke.
Za AIRSOFTFORCE
Dano

Blahoželanie

Tentokrát trošku netradične ale verím že pri tejto príležitosti mi bude odpustené.
Dnes sa dožíva môj kolega, spolupracovník a spolumajiteľ AIRSOFTFORCE Oto svojích krásnych okrúhlych narodenín.  Tak si touto cestou dovoľujem povedať mu: VŠETKO NAJLEPŠIE.
Dano

Akčná ponuka pre firmy

AIRSOFTFORCE pripravila pre firmy a individuálne objednávanie zbraní na zapožičanie špeciálnu akciu. Ak si objednáte zapožičanie zbraní alebo organizovanie športového podujatia do 31.08.2010, vypracujeme Vám podrobnú kalkuláciu v ktorej nebude chýbať aj zaujímavá zľava.
TERAZ je ten správny čas pre Vás a vašich zamestnancov na spevnenie kolektívu a odreagovanie sa s troškou adrenalínu.
AIRSOFTFORCE sa na Vás [...]

Kokošovce

Zdravím všetkých airsoftových priateľov, v Kokošovciach sa v nedeľu 23.05.2010 “strhne” veľká vojna na ktorú Vás chcem upozorniť a taktiež aj pozvať. Stretneme sa o 10.00 na našom ihrisku. Samozrejmosťou je zapožičanie zbrane ako aj možnosť dokupovania munície a iných doplnkov. Reservácie zbraní na našich tel. číslach. Už teraz je nás na akciu prihlásených cez [...]

Zaciatok SEZONY ;)

Tak je tu konecne zaciatok novej Airsoft Force sezony.
Mozete sa tesit na nove akcie!

Kokošovce 09/02

Ahojte, AIRSOFTFORCE vyhlásila na svojom ihrisku ďalšiu akciu na ktorú sa máte možnosť prihlásiť na vyššie uvedených tel. číslach alebo na nižšie uvedenom linku na Airsoftmanii.
Akcia je vyhlásená na 22.02.2009 o 10.00.
Všetky potrebné informácie Vám zodpovieme alebo odpíšeme.
link: http://www.airsoftmania.sk/akcia_info.php?id=1000
Za AIRSOFTFORCE:
Dano

Kokošovská mela “6″

AIRSOFTFORCE vyhlásila na svojom ihrisku už po šiesty krát akciu pre širokú verejnosť a svojich klientov. Akcia sa koná 23.11.2008 o 10.00. Je vymyslený scénar hry. Občerstvenie zabezpečuje AIRSOFTFORCE. Záujemci o zapožičanie zbraní nech sa hlásia na vyššie uvedených číslach kde si možu zbrane reservovať. Alebo sa prihláste na nižšie uvedenom linku na stránke:
http://www.airsoftmania.sk/akcia_info.php?id=976
Za AIRSOFTFORCE [...]

Kokošovská mela “5″

Ahojte, tak nám Bebe opäť natočil nejake video. Kľudne klikajte na nižšie uvedený link.
http://www.ceknito.sk/video/250203
Apropó Kokošovská mela “6″ je už v príprave.
Za AIRSOFTFORCE Dano.

Ihrisko

Ahojte, včera sa nám opäť podarilo na naše ihrisko dopraviť zopár desiatok pneumatík, ktoré boli rozmiestnené po celom objekte ihrska. Oto pre Vás “vybudoval” nové kricie múry na ihrisku nechal upraviť priestor na parkovanie áut a tiež vyčistil priestor medzi budovami. Takže sa na Vás a na najlepšie prešovské teamy, ktoré prisľúbili svoju účasť túto nedeľu tešíme. Začíname [...]

Nové videá z Kokošovskej mely 3

Ahojte, keďže airsoftu sa venujú veľmi šikovní ľudia tak vznikli aj nejaké videá z našich akcií. Na nižšie uvedených linkoch si ich môžte “čeknúť”.
Ďakujeme.
http://www.ceknito.sk/video/233041
http://ceknito.sk/video/235109
Za airsoftforce:
Dano